+905437669185
Esentepe mahallesi kasap sokak no 7 daire 2 şişli İstanbul
afrika-orgusu

AFRİKA ÖRGÜSÜNÜN SAÇA ZARARI VAR MI?

Bir çok kuaför, saçları yanan, sağlıksız bir görünüme sahip olan, boya ve fönden zarar gören müşterilerine eğer saçlarını kestirmek istemiyorlarsa Afrika örgüsünü önerir. Saçın dinlenmesi için gereken doğal bekleme süresi içerisinde,saça daha fazla zarar gelmeden güzel bir görünüme sahip olmasının tek yolu Afrika örgüsü.

çocuk afrika örgüsü

Eğer ki denize havuza çok fazla girmiyorsanız ortalama 3 aylık bir kullanımı vardır. Bu örgüler açıldığında karşılaştığınız dökülmeler tamamen doğaldır. Bahsi geçen  ortalama 3 aylık süre içerisinde saçlarınız örgü içerisinde kaldığı için o süreçte doğal yolla dökülen tüm saçlarla o an karşılaşmak sizde Afrika örgüsü saçlarımı mı döktü duygusu yaratabilir. Afrika örgüsü saçınızın dökülmesine sebep olmaz.

Aksine saçlarınızın dinlenmesini sağlar. Üstelik örgü yapıldıktan sonra kırık saçlar örgü içerisinden çıkarak kendini gösterdiği için saçı kısaltmadan kırıklardan da kurtulmuş oluyorsunuz. Bu sebeple saçlarınızı açtığınızda daha sağlıklı görünüme sahip olduklarını görürsünüz.

Ne zaman isterseniz numaramız veya sosyal medyadan bize ulaşabilirsiniz.

Afrika örgüsü modellerimiz için buraya tıklayınız.

Afro Dalgası modellerimiz için buraya tıklayınız.

Cornrows modellerimiz için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

yukarı uç
Şimdi Yaz
Randevu alabilir miyim?
8/25 hizmetinizdeyiz :)